Erkekler Kadınlar
Erbezi Masajıyla Cinsel Gücü Arttırma

Erbezi Masajıyla Cinsel Gücü Arttırma

Erbezi masajı erkeğin cinsel enerjisini bilinçli bir şekilde birleştirmenin bir yoludur. Bu egzersizleri mastürbasyondan ayırmak son derece önemlidir. Tao’da, bu uygulamanın amacı bu yaşamsal enerjiyi serbest bırakmak değil, dizginleyerek ondan yararlanmaktır. Enerjiyi hissetmeniz ve onu bütün bedene yaymanız esastır.
Üzerinizde pantolon ya da iç çamaşırınız olmadan bir sandalyenin kenarına oturun. (Bu egzersizi üzerinizde iç çamaşırı varken de yapmak mümkündür, ama önemli olan pantolonun masajı engellemeyecek kadar bol olmasıdır. Cinsel organlara kan akışını engellemeyen iç çamaşırları giymek her zaman için iyi bir fikirdir. Genelde, sıkı pantolon ya da iç çamaşırı yerine bol şeyler giymek daima daha iyidir.)
Erbezlerini Yuvarlama Masajı: Avuçlarınızı ısınana dek birbirine sürtün, sonra başparmağınız üstte olacak şekilde diğer dört parmağınızın ucuyla erbezlerini alttan kavrayın ve parmak uçlarınızla başparmağınız arasında yuvarlayarak erbezlerinize masaj yapın. Erbezlerinizi her bir yönde yaklaşık otuz altı kez yuvarlayın. Birkaç PC kası kasma egzersizi yapın ve karnınızdan derin soluk alarak egzersizi bitirin.
Bu egzersiz testosteron, sperm ve sperm sıvısı üretimini arttırır ve erkeğin cinsel enerjisini etkili ve dengeli bir şekilde yükseltir.
Erbezleri üreme organlarının en önemli parçasıdır, çünkü testosteron ve sperm gelişiminin başlıca anahtarıdır. Erbezlerini ihmal ederseniz, cinsel bakımdan istediğiniz gibi performans göstermezsiniz. Erbezi masajının sonucunda artan testosteron üretimi cinsel ilişki isteğinizi arttırır. Bu egzersizler aynı zamanda erbezlerinize kan dolaşımının daha iyi olmasını sağlar ve sperm sayısıyla boşalma hacmini arttırır.
Erbezleri bedendeki yaşamsal organlardır, onlar olmasaydı soyu tükenmiş bir tür olurduk. Erbezlerini formda tutmak size yalnızca daha sert ereksiyon, daha güçlü cinsel dürtü ve daha fazla meni sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda spermlerinizin daha sağlıklı olmasını ve çocuk sahibi olmaya karar verdiğinizde eşinizin gebe kalma şansının artmasını sağlayacaktır. Erbezlerinin gereği gibi işlemesinin ve sağlığının anahtarı erbezlerinize kan dolaşımının daha iyi olmasıdır.
Erbezi Dolaşım Masajı: Başparmağınızı ve parmaklarınızı kullanarak pompalama hareketiyle erbezlerinize masaj yapın. Köküne masaj yaparken aşağı doğru çekerek masaj yapın. Parmaklarınız birbirinden ayrı olacak şekilde erbezlerinizi kökünden kavrayın ve yavaşça aşağı doğru çekin, sonra eski yerine döndürün, sonra yeniden çekin; bu hareketi yaklaşık üç dakika boyunca tekrarlayın. Bu hareketle erbezlerinize masaj yaparken hafifçe baskı uygulayın. Her iki erbezi üzerinde çalışırken her tarafına masaj yapın. Bütün bu adımları defalarca tekrarlayın. Bu masaj yapma rutini günde, tercihen sabah ya da yatmadan önce, en az on dakika yapılmalıdır.

Haftada üç kez erbezi derisini gerçekten sıkı bir şekilde esneterek çekmelisiniz; deriyi aşağı doğru çekerken iyice esnediğini hissedin. Bir elinizin başparmağı ve işaretparmağıyla erbezlerinizi kökü çevresinden kavrayın ve erbezleriniz başparmağınızla işaretparmağınızın üstünde sıkışana kadar sıkın. Sonra diğer elinizle erbezlerinizin üstüne bir miktar basınç uygulayın ve dairesel bir hareketle masaj yapın. Bunu yaparken, erbezlerinizi kökünü kavradığınız elinizle hafifçe aşağı doğru çekin. Bu egzersizi ara vermeden üç-beş dakika kadar yapın.
Bu masaj egzersizlerinden sonra, erbezleriniz sanki uzamış, normalde olduğundan daha aşağıdaymış gibi görünecektir. Daha büyük de görünebilirler. Bunun nedeni bu egzersizleri yaptığınız için erbezlerinize kan dolaşımının artmasıdır. Bu masaj ve esnetme tekniklerini haf-tada en az üç-dört kez yapmalısınız, ama erbezlerinin mutlak optimum sağlık ve verimliliği için günlük egzersiz de yapılabilir. Ortaya çıkan ısı hem kan akışını arttıracak hem de özün bedeninize daha çabuk geri emilmesini sağlayacaktır.

Cinsellik 31 Ekim 2018 23