Erkekler Kadınlar
Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler Nasıl Kadınları Seviyor
Zayıflık güzelliktir diye yazılır çizilir çoğu zaman. Yazılanların aksine zayıflık erkeklerin gözünde o kadar da çekici değildir. Erkekler daha çok yuvarlak hatlı, etine dolgun bayanları tercih ediyor. Aşırı kilolu kadınlardan bahsetmiyoruz tabi ki. Vücut hatlarını kaybetmemiş olmalı bir kadın. Erkekler çıt kırıldım 50 kiloluk kadınları sevmiyor.

Her fırsatta gülümseyen hayata pozitif bakmayı başarabilmiş kadınlar erkeklerin gözdesi oluyor. Sert duruşlu, sert bakışlı bayanları değil daha çok uysal ve mutluluk veren kadınları tercih ederler. Çünkü güler yüzlü kadınlar karşılaştıkları her olumsuzlukta hemen demoralize olmazlar, hayata pozitif bakabilecekleri bir pencere bulurlar. Kendilerine ve çevrelerindeki insanlara da aynı şekilde pozitifliklerini yansıtırlar. Erkekler gözlerinin içi gülen kadınların karşısında eriyip biterler. Böyle bir kadınla hayatını sürdürmek her erkeğin hayalidir.

Erkekler özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanıyor. Bilinenin aksine zayıf ve mağduru oynayan başrol de yer alamıyor maalesef ki. Kadın ne kadar güçlü ise erkeğin gözündeki yeri o kadar yüksek ve değerli oluyor. Erkeklerin gözünde güçlü ve azimli kadının yeri bir başka oluyor.

Erkekler kendine bakan bakımlı kadınları tercih ediyor. Hangi erkek ister ki, yanında bakımsız ve dış görünüşü ile itici bulunan bir kadın ile dolaşıp gezmeyi. Bir kadın güzel kokmalıdır. Buruna hoş gelmeyen kokularla erkeğin karşısına çıkmamalıdır. Kadın kokusu ile erkeğin aklına kazınmalı ve erkeğinin istek ve arzularını kabartmalıdır.
Kadının özgüveni yüksek olmalı. Erkekler özgüveni yüksek kadınları tercih ediyorlar. Çünkü özgüvenli kadınlar kendilerinden ve duygularından emindirler. Bu gün başka yarın başka konuşmazlar. Hayatta ne isterlerse istesinler elde edemeyecekleri ve ulaşamayacakları bir şey yoktur. Bir kadın yeter ki istesin. Özgüveni yüksek kadın erkekleri korkutmuyor, aksine erkekler böyle kadınlara hayranlıkla bakıyorlar. Özgüveni yüksek bir kadınla beraber olan erkek kadınının esiri oluyor farkında olmadan.

Gereksiz kıskançlıklar yaparak erkeğini sıkan onu çıldırtan kadınlar tercih edilmiyor. Çünkü hayat bir süre sonra çekilmez oluyor erkekler için. Erkekler rahat hareket edebilmeyi isterler. Her fırsat ta işlerine karışılmasını pek sevmezler. Akıllı kadın erkeğini açık açık kıskandığını belli etmek yerine ona çok güvendiğini ve esprili bir dille ya da davranışıyla ne demek istediğini anlatır. Aşırı kıskançlık güvensizliği doğurur, güvensizlik ise ilişkinin hasar almasına ve hatta bitmesine sebep olabilir.

Erkekler rahat hareket eden, doğal kadınları seviyorlar. Yapmacık hareketler ve davranışlar çok rağbet görmüyor malesef. Gülüşün doğalı, konuşmanın doğalı, yemek yemenin doğalı, oturup kalkmanın bile doğalı olmalı. Erkeğinizin yanında doğal olun ve kendiniz olun. Sahtecilik geçicidir ama doğallık ebedidir.

Cinsellik ise biraz geri planda kalmış olsa da aslında her erkeğin olmazsa olmazıdır. Cinsellik konusunda erkekler rahat hareket eden özgür ruhlu kadınları seviyorlar. Cinsel hayatınızda rahat davranın ve erkeğinizi reddetmeyin, çünkü erkekler reddedilmekten pek hoşlanmazlar. Özelinizde bütün zincirlerinizi kırabilirsiniz, özgür olun ve kendinizi sıkmayın rahat hareketler sergileyin. Her şeyinizle ona ait olduğunuzu ve onunda size ait olduğunu onlara belli edin. Erkekler bundan çok hoşlanacaktır.

Maalesef ki bunların hiç biri açken olmuyor. Erkeğinizi mutlu edebilmek için önce karnını doyurmanız gerekiyor. Kalbe giden yol mideden geçiyor ne yazık ki. Yemekler konusunda da sunumunuz ve eşliğiniz çok önemlidir. Yemek pişirdiğiniz kıyafetlerle erkeğinizi karşılamamalısınız. Zira soğan kokan bir kadını kimse sarmalamak istemez.
Bütün kurallara dikkat ettikten sonra elde edemeyeceğiniz erkek yok diyebiliriz. Erkeğinizin baş tacı olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Kadınlar 30 Ekim 2018 30