Erkekler Kadınlar
Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Kadınlar erkeklere göre daha duygusaldırlar. Anaç yapıları gereği şefkat ve merhamet duyguları erkeklere nazaran biraz daha üst seviyededir. Bir kadının gözüne girip kalbine yerleşmek istiyorsanız vereceğimiz tüyoları dikkatle okuyup uygulamanız gerekebilir.

-İlk olarak bir kadının kalbine girebilmek istiyorsanız, dış görünüşünüze kılık kıyafetinize özen göstermelisiniz. Kadınların ilk gözüne çarpan erkeğin giyim tarzı, temizliği, sağlıklı ve güçlü duruşu, kişiden kişiye değişen yakışıklılık durumu gibi faktörler ilk elektrik olayını başlatacak unsurların başını çekmektedir.

-İkinci olarak konuşma tarzınız, diksiyonunuz,  kişiliğiniz, karakter yapınız, çevrenizce saygın biri olup olmadığınız gibi durumlara bakar kadınlar. Hiç bir kadın yanında yerli yerinde konuşmasını beceremeyen sağı solu belli olmayan bir erkekle takılmak flört etmek istemez. Kadınlar sağlam duruşlu ne konuştuğunu bilen ve kişiliği ve karakteri tam oturmuş bir kişiyle birliktelik kurmak ister.

-Üçüncü olarak kadınlar onları gerçekten dinleyecek sorunlarını ortaya koyduğunda onlara yol gösterebilecek ve çözüme kavuşturabilecek ya da tam tersi mutlu anların da mutluluğunu paylaşabileceği erkeklere ihtiyaç duyarlar. Çünkü kadınlar konuşmasını seven varlıklardır bu anlamda iyi de bir dinleyici olup ortak noktalar bulup onlarla duygusal anlamda bağ kurabilmeniz çok önemlidir.

-Dördüncü olarak kadınlar birazda cebi dolu erkekleri daha çok tercih ederler malum hayat şartlarıda bunu gerektiriyor ne yazık ki eski devirler artık günümüzde geçmediği için samanlık seyran falan olmuyor malesef tabi cebi dolu olupta serseri takılan, çapkın, şımarık, kibirli ve ukala erkeklerden de pek hoşlanmazlar. Bayanlar flört edeceği erkekle sonunun evlilik olacağını hayal ederek başlarlar. Evleneceği erkeğinde zapt edilemez bir tip olmasını istemezler.

-Beşinci olarak kadınlar sıkıcı olmayan, yanında zamanın nasıl akıp geçtiğini anlamayan, yerinde ve tadında olacak şekilde espri yapan ve espri anlayışı olan eğlenceli erkekleri severler.

-Altıncı olarak kadınlar mızmız erkeklerden hoşlanmazlar. Karşılaştığı zorlukların üstesinden gelemeyen,  problemlere çözüm üretemeyen çözüm yolları aramak yerine devamlı şikayet eden erkekler onlara bir ilişki için güven vermez ve güvenin olmadığı yerde bir ilişki de olmaz zaten.

-Yedinci olarak kadınlar babacan erkekleri severler. Çünkü hemen hemen her kadının hayatındaki tanıdığı ilk erkek babası olduğu için babası merhametli ve kızına çok düşkün bir baba ise babasına benzettiği karakterde bir erkekle bir birliktelik kurmak ister. Yok babası sorumsuz ve merhametsiz bir baba ise yaklaşacağa her erkeğe korkarak ve çekinerek adım atar ama siz de ılımlı davranır ve merhamet gösterirseniz sizi her şartta ve durumunuz her ne olursa olsun sevecektir.

Esasında işin özü sözün kısası bir kadın hayatında adam gibi adam arar.  Dışarıdan bakınca kaplan ama kalbine açıp bakınca bir kedi görmek ister.

Erkekler 01 Kasım 2018 33